Car Selection to firma partnerska zarejestrowana jako MS Partner i działająca na terenie całego świata. Dostarczamy samochody klientom na całym świecie. Współpracujemy z wyszukaną i rzetelną grupą dealerów na terenie Polski i Niemiec. Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym pozwala nam sprawnie poruszać się po tym często niełatwym rynku. Car-selection - to wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do klienta połączone z szeroko pojętym doradztwem w branży motoryzacyjnej.
Sprzedaż samochodu nie jest sztuką, sztuką jest profesjonalnie doradzić klientowi i dopasować samochód w 100% do jego potrzeb. W Państwa imieniu wynegocjujemy rabaty na wymarzone auto. Jeżeli okaże się, że rabat przez nas wynegocjowany nie odbiega znacząco od rabatów dealera, to na pewno skierujemy Państwa do punktu, który stawia na te same wartości co my.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Car-selection jest członkiem Stowarzyszenia Eksporterów i Importerów Krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz Chiny, Towarzystwa Biznesowego, organizacji Pracodawcy Pomorza oraz Pomorskiego Klubu Biznesu